Easylingo & onlinejazyky.cz – Recenze a osobní zkušenost

Onlinejazyky.cz – recenze

Cizí jazyk snadno, rychle a moderně. To slibuje online výukový projekt Easylingo. A přidává další stěží uvěřitelný benefit. Slibuje Vám, že danou jazykovou úroveň zvládnete za pouhých 30 hodin! V nabídce kurzů si dle nabídky Easylingo vybere každý, bez ohledu na úroveň. K výběru jsou úrovně A1 až C2 dle evropského rámce CEFR (Common European Framework Refference for Languages), který sjednocuje vědomosti a znalosti nabité v jednotlivých úrovních napříč zeměmi.

 Výuka jazyku za 30 hodin

30 hodin je zhruba jeden výukový školní týden. Jak je tedy možné, že několik generací studentů stále považuje angličtinu či jiný cizí jazyk za svou slabinu, když měli k dispozici několik let k tomu se jazyk naučit? Pojďme se společně podívat na to, proč je Easylingo tak rozdílné a unikátní.

 

Vlastní tempo je pro výuku jazyků zásadní. Kurzových 30 hodin je chytře rozděleno do 90 lekcí po 20 minutách a vzhledem k relativně krátké době jedné lekce je možno lekci vést dynamicky a efektivně. Bez ztráty koncentrace. Bez přešlapování na místě v případě 45 minutových či delších lekcích, jak je jinak běžně zažitou praxí ve školách. Pokud však potřebujete na pochopení látky času více, nevadí! Času máte tolik, kolik potřebujete, stejně tak se k již probrané lekci můžete kdykoliv vrátit.

 

Aneb, doživotní garance přístupu k zakoupenému kurzu Easylingo.

Další výhodou kurzů od Easylingo je, že lekce jsou koncipovány pokaždé jinak. V jedné lekci rozřazujete políčka se slovní zásobou, v jiné je poslechové cvičení s odpověďmi na klik a v dalším cvičení věty klasicky dopisujete Vy.

 

Demo verze – zdarma

 Cena kurzu se může zprvu zdát vysoká, a proto Vám Easylingo nabízí zkušební demo verzi zcela zdarma. Sami si kurz pusťte a bez tlaku si vyzkoušejte, jaké to je učit se s pomocí Easylingo. V Easylingo věří, že budete spokojeni, a proto je v aktuální nabídce sada 1+1 kurz za akční cenu 3690Kč. Pokud se Vám po zakoupení přeci jen kurz nezamlouvá, můžete jej do 14 dnů od koupení zcela jednoduše vrátit.

Přečtěte si i jinou EasyLingo recenzi, ať máte objektivní názor na tuhle aplikaci.

 

Výběr kurzu

 Pokud si nejste jisti, která úroveň kurzu je vhodná právě pro Vás, Easylingo Vám nabízí základní vstupní test se 120 otázkami napříč úrovněmi, od nejjednodušší A1 až do úrovně rodilého mluvčího C2. Test není časově omezen, dává Vám tak možnost se plně soustředit a odpovědi si řádně promyslet. Pro každou úroveň je v testu připraveno kolem 20 až 30 otázek.

 

Pro koho je kurz určen?

 Zjednodušeně, pro všechny. Kurz je vhodný pro všechny ty, kteří nemají čas nebo nechtějí chodit do jazykových kurzů osobně, kde jsou vystaveni tlaku mluvit či číst nahlas. Stydí se, že udělají chybu, případně jen chtějí k výuce přistupovat individuálně, svým vlastním tempem.

 

Závěrečná recenze

 Při zakoupení kurzu získáte přístup do online systému, ve kterém můžete probírat jednotlivé lekce. Máte však absolutní volnost v tom jak rychle a často. K lekcím se také můžete kdykoliv vrátit a učivo si znovu procvičit, stejně tak můžete mezi jednotlivými lekcemi přeskakovat. Co všechno při koupi kurzu od Easylingo obdržíte?

 

  • Doživotní přístup do kurzu
  • Online lektora v případě dotazů
  • Konverzační klub po dobu šesti měsíců – virtuální třída
  • Možnost dokoupení individuálních Skype lekcí s lektorem
  • Motivační odměny

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *